Jukebox Saxo

Starší osvědčený model jukeboxu má typické šestihranné tělo a nápadně podobný design s herní konzolí SILVERBALL. Všechny naše jukeboxy modelu SAXO jsou repasované novými komponenty, výkonově jsou tedy srovnatelné s nejnovějšími modely. Uživatel tedy dostane plný komfort dnešní doby.

Jukebox je osazen dálkově ovládaným výkonovým zesilovačem 2x80W pro interní reproduktory a 2x110W pro externí reprosoustavu. Ovládání obou nezávislých zvukových systémů je na jednom dálkovém ovladači. Jukebox umožňuje hardwarové nastavení minimální a maximální úrovně hlasitosti. Značkový mincovník WH Münzprüfer Berlin EMP 800 akceptuje mince v hodnotách 5, 10, 20, 50Kč, je jednoduše přesaditelný na eura a je intuitivně umístěný na pravé boční straně. Zásobník na mince má celkovou kapacitu až 25000Kč. K ovládání jukeboxu slouží pět tlačítek na čelní skleněné desce.

Tento model jukeboxu je vhodný do klasických hospůdek, kde je brán větší důraz na masivní provedení a odolnost, než na hypermoderní design.

Jukeboxy jsou v případě zájmu rozšiřitelné o karaoke a externí zobrazovač. Vývoj a dodávka tohoto jukeboxu byl již ukončen. Model Saxo již nelze zakoupit, v současné době tento model pouze pronajímáme.

Technická data:

– mincovník akceptuje 5, 10, 20, 50,-Kč

– monitor: 15“ VGA, rozlišení: 1024*768

– zvuk: 16 bit. stereo

– rozměry: 68,5 x 134 x68 cm

– hmotnost: 77 kg

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *