Jukebox Style

Vynikající nástěnný jukebox zaujme na první pohled precizním zpracováním a hloubkou pouhých 18cm. Jukebox je zpracován z mořeného masivního dřeva, které chrání dostatečná vrstva laku. Je určen pro montování na zeď. Jukebox obsahuje 76 000 skladeb ( cca 4300 alb) a 3000 videoklipů, přičemž jeho kapacita je zaplněna pouze z 55%.

O zobrazování se stará 17″ LCD displej, ovládání je zajištěno šesti podsvícenými tlačítky. Mince jsou vhazovány přes značkový mincovník WH Münzprüfer Berlin EMP 800, přičemž zásobník na mince pojme asi 13000Kč. Jukebox neobsahuje interní zesilovač ani reprosoustavu, je proto nutné mít v provozovně externí ozvučení ( ozvučení vaší provozovny jsme schopni ve velmi krátké době zajistit z našich značkových komponentů – při pronájmu jukeboxu je tato služba zcela zdarma). Jukebox je možno napojit na externí zobrazovač ( plazmová televize, projektor) a podstatně tak rozšířit jeho možnosti.

 

Hlasitost Jukeboxu je ovládána na externím zesilovači – zesilovač je vhodné umístit na skyté místo za bar, kam má přístup pouze obsluha.

Za příplatek je možno do jukeboxu namontovat karaoke modul s mikrofonem.

Díky malým rozměrům a snadné údržbě je tento jukebox nejprodávanějším výrobkem naší firmy.

Technická data:

– mincovník akceptuje 5, 10, 20, 50,-Kč

– monitor: 17“ LCD, rozlišení: 1024*768

– zvuk: 16 bit. stereo

– rozměry: 42 x 67 x 18cm

– hmosnost: 16,5Kg

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *