Jukeboxy

Jukebox je zábavní nevýherní automat vyvinutý pro pouštění hudby v barech, restauracích a ostatních zábavních podnicích. Dnešní jukeboxy jsou již plně řízené počítačem a disponují téměř neomezenou kapacitou pro uložení skladeb ve formátu MP3.

Námi vyráběné jukeboxy zaujmou na první pohled precizním zpracováním, použitím kvalitních materiálů a značkových komponentů.

Na stavbu používáme výhradně mořeného masivního dřeva, které chrání dostatečná vrstva laku. Náš jukebox obsahuje v současné době 76 000 skladeb ( cca 4300 alb) a 3000 videoklipů, přičemž databáze se neustále rozšiřuje. Displej jukeboxu má úhlopříčku 43,5cm, přičemž je orámován kalenými zrcadly s vyleptaným podsvětleným logem. Náš jukebox neobsahuje interní zesilovač ani reprosoustavu, je proto nutné mít v provozovně externí ozvučení ( ozvučení vaší provozovny jsme schopni ve velmi krátké době zajistit z našich značkových komponentů – při pronájmu jukeboxu je tato služba zcela zdarma). Jukebox je možno napojit na externí zobrazovač ( plazmová televize, projektor) a podstatně tak rozšířit jeho možnosti.

Hlasitost Jukeboxu je ovládána na externím zesilovači – zesilovač je vhodné umístit na skyté místo za bar, kam má přístup pouze obsluha.

Za příplatek je možno do jukeboxu namontovat karaoke modul s mikrofonem.

Díky malým rozměrům a snadné údržbě jsou naše jukeboxy velmi oblíbené a hodí se prakticky do každé restaurace, baru či nočního podniku.

Jukeboxy námi provozované výhradně dodává kvalitní brněnská firma jukeboxy.net

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *