O nás

Jsme brněnská firma zabývající se výrobou, prodejem a pronájmem jukeboxů. Na trhu se objevujeme od roku 2007, kdy byl postaven první profesionální jukebox. Od této doby naši výrobu stále zdokonalujeme – naše jukeboxy prošly řadou vylepšení – např. výstup na plazmu, karaoke modul, výstup na externí zesilovač, dálkové ovládání atd.

Disponujeme vlastní dílnou a dostatečnou kapacitou hotových jukeboxů. Vzhledem k tomu, že naše jukeboxy sami vyrábíme, máme dostatečné množství náhradních dílů a jsme proto schopni 90% poruch opravit přímo na pobočce zákazníka. Na poruchu reagujeme prakticky okamžitě od nahlášení. Standardně vyrábíme a dodáváme 2 modely jukeboxů, nicméně není problém vyrobit atypický jukebox přesně dle přání zákazníka.

Naše hudební databáze obsahuje přes 4500 alb ( cca 76.000 skladeb) a 3000 videoklipů. Pokud i přesto najdete album, které se v našich jukeboxech nevyskytuje, jsme schopni zajistit prakticky jakékoliv album, které v databázi nemáme.

Dle přání zákazníka jsme schopni ozvučit restauraci, bar či hospodu značkovou audio sestavou s vynikajícími hudebními parametry. Naši technici jsou patřičně školeni pro navržení a realizaci optimální zvukové instalace v dané provozovně tak, aby se zvuk příjemně a rovnoměrně šířil po celém požadovaném prostoru.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *