Prodej jukeboxů

V současné době nabízíme k prodeji pouze nástěnné jukeboxy modelu STYLE. Pokud si nevyberete z barev a výbavy již předem vyrobených jukeboxů, vyrobíme Vám jukebox přesně dle Vašich specifikací do 1 až 3 týdnů od zadání.

 

Základní varianta – JUKEBOX STYLE –  25000Kč

Za tuto cenu získáte funkční otestovaný jukebox style. Jukeboxu bude vyroben v základní verzi ( bez karaoke, bez výstupu na externí monitor a bez licence pro operační systém), bude do něj nakopírována kompletní hudební databáze a nainstalována testovací kopie operačního systému. Bude Vám předvedena plná funkčnost jukeboxu a funkční jukebox Vám bude předán. Dále budete upozorněni na skutečnost, že jste povinni si na Vaše náklady pořídit legální kopii operačního systému a vylepit dovnitř jukeboxu licenční nálepku.

 

Příplatek za licenci operačního systému –  2000Kč

Za tuto cenu získáte jukebox s oficiální licencí operačního systému, takže uvnitř jukeboxu budete mít vylepenou licenční nálepku. Jukebox bude předán ve stavu umožňujícím okamžité provozování.

 

Příplatek za karaoke modul + 1 drátový mikrofon –  3500Kč

Do jukeboxu bude nainstalován karaoke modul. Jedná se o malý integrovaný mixážní pult, který umožňuje přimíchání signálu z mikrofonu do hudebního podtextu. Současně bude v systému aktivována databáze karaoke písniček. Jukebox vybavený karaoke modulem má v levé boční části vstup pro mikrofon a ovladač hlasitosti mikrofonu.

 

Příplatek za výstup na externí monitor –  2000Kč

Výstup na externí zobrazovač je řešen naklonovaným signálem z displeje jukeboxu do jednoho až tří nezávislých zobrazovačů. Výstup je řešen standardním VGA signálem s rozlišením 1024*768, který podporuje naprostá většina projektorů a plazmových TV. Po dohodě lze individuálně rozšířit zobrazování až na 7 nezávislých přijímačů. Takovéto rozšíření již ale nelze provést ve standardních rozměrech jukeboxové skříně.

 

Nejsme plátci DPH, uvedené ceny jsou tedy konečné.

 

Proč pronajmout jukebox právě u nás:

– Nejrozsáhlejší databáze na českém trhu ( 4500 alb, přes 75000 skladeb)

– Bezkonkurenční cena

– Prakticky vždy jsou nějaké vyrobené jukeboxy skladem a ihned k odběru

– Rychlá výroba od objednávky

– Precizní zpracování, vysoce kvalitní kusová individuální výroba

– Záruční i pozáruční servis

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *