Pronájem jukeboxů

Pronájmem jukeboxů se zabýváme od počátku podnikání v hudebním průmyslu. Pronájem spočívá v tom, že do vaší provozovny zdarma nainstalujeme náš jukebox a o čistý zisk se s vámi budeme dělit. Vaši provizi volíme individuálně dle dohody, většinou ve výši 40-50% z čistého zisku.

Vy se prakticky již nemusíte starat o nic – Váš úkol bude jen poskytnout prostor pro jukebox a 1x měsíčně je nutné být k dispozici pro vyúčtování jukeboxu. Současně s vyúčtováním provádíme také aktualizaci databáze písniček.

Při pronájmu jukeboxu lze obecně říci, že tato forma spolupráce je pro Vás absolutně bezriziková. O vstupní investice, údržbu, servis, aktualizaci písniček, poplatky a ostatní věci se staráme my, Váš úkol bude jen poskytnout prostor pro jukebox a 1x měsíčně je nutné být k dispozici pro vyúčtování.

Naše starost bude ozvučit Vám provozovnu, namontovat jukebox, starat se o něj, udržovat jej v provozuschopném stavu, řešit veškeré závady, aktualizovat hudbu v databázi a platit autorské poplatky pro společnosti OSA a INTERGRAM.

Ceník provizí:

Hrubá měsíční tržba

Provize pro Vás

0 – 3500Kč

30%

3500 – 6500Kč

40%

Více než 6500Kč

50%

 

Provize se počítají až po odečtení autorských poplatků dle platného ceníku OSA v plné výši (pro audio jukebox je provize na rok 2011 stanovena ve výši 1953Kč včetně DPH).

 

Pronájem je nabízen převážně v Jihomoravském kraji, pro bližší informace o pronájmu jukeboxů volejte 603 363 118.

 

Půjčovna – krátkodobý pronájem

Pro váš večírek, oslavu narozenin či firemní akci jsme schopni zajistit zapůjčení našich jukeboxů a silverballů. Většina pronajímaných jukeboxů má nainstalovaný karaoke modul a díky tomu se jedná o vynikající zpestření Vaší akce. Abyste nebyli obtěžováni neustálým hledáním mincí, je možné na jukeboxu nastavit party režim s neomezený kreditem. Vaše zábava a spokojenost jsou naší prioritou.

Zakladni cena za zapůjčení jukeboxu je 3000Kč na den. V této ceně je již zahrnut kompletní servis – doprava do vzdálenosti 30km od Brna, poplatky OSA+INTERGRAM, zapůjčení mikrofonu, zapůjčení a montáž externí zvukové aparatury a neomezený kredit.

Pro bližší informace nás prosím kontaktujte na telefonním čísle 603363118. Vše samozřejmě záleží na dohodě a hlavně na dostupnosti našich strojů.


Proč pronajmout jukebox právě u nás:

– Nejrozsáhlejší databáze na českém trhu ( 4500 alb, přes 75000 skladeb)

– Rozdělení tržby 50:50

– Rychlá realizace objednávky

– Precizní zpracování, vysoce kvalitní jukeboxy

– Servis do 24 hodin

– Možnost připojit plazmovou TV a rozšířit tak možnosti sledování jukeboxu

– Možnost karaoke

– Nulové počáteční náklady

– Nulové riziko – v případě ztrátovosti jukeboxu hradíme poplatky my

– Ozvučení Vaší provozovny zdarma

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *