Silverbally

Pronajímáme kvízové automaty renomované rakouské firmy TAB. Automat Silverball je zábavní, vědomostní vzdělávací přístroj s dotykovou obrazovkou v několika jazykových variacích. Vzhledem k tomu, že se jedná o nevýherní automat, je jejich provoz bez poplatků.

Silverball je vybaven 100 – 150 fantastickými hrami, které mohou být ovládány dotekovou obrazovkou nebo tlačítky. Repertoár her je opravdu široký – zahrnuje několik desítek kvizových her v různých kategoriích se spoustou otázek, hry postřehové, karetní nebo logické. Tlačítka na přední straně Silverballu lze použít při vědomostních soutěžích anebo při spoustě akčních her. Velmi oblíbené jsou erotické hry a kvízy, dále akční pohyblivé hry, střílečky, arkády, tenis apod. Herní efekt jistě umocní integrované reproduktory, ze kterých se při hraní her ozývají dynamické zvuky. Hry se může zúčastnit i několik hráčů najednou, přičemž zapisováním do žebříčku deseti nejlepších hráčů se u stálých hostů určitě probudí soupeřící pocity. Příjemným zpestřením je i možnost pořádání turnajů o hodnotné ceny. K rychlé orientaci napomáhá intuitivní ovládání a velmi dobře zpracovaný návod.

Přítomnost silverballu určitě zpestří prostředí vaši provozovny, herny, kavárny, tedy i prostředí kde se výherní automaty nehodí. V silverballech je spousta her, zábavy , hlavolamů, kvizů, takže vyhovuje všem, bez věkového omezení, a nejvíc těm kteří se chtějí v kavárně pobavit a přítomnost výherních automatů si nepřejí.

Velký pěkný stojanový automat je tvořen šestihranným tělem z modrého lamina s černou plastovou maskou, která obsahuje šest tlačítek a dotykovou obrazovku o úhlopříčce 20″. Silverball má klasický vzhled, je stabilní a snadno přístupný ze všech stran. Hodí se do všech provozoven a prostředí. Automat akceptuje mince 5, 10, 20kč. Některé modely jsou vybaveny akceptorem bankovek 100, 200, 500Kč. Silverbally pronajímáme jako doplňkové zábavní automaty pouze do provozoven, kde již máme v pronájmu jukebox. Cenu za hru jsme díky tomu schopni snížit až na 2Kč/hru, přičemž tržbu VŽDY dělíme v poměru 50:50.

Technická data:

– mincovník akceptuje 5, 10, 20,-Kč

– monitor: 20“ VGA, rozlišení: 640*480

– zvuk: 16 bit. stereo

– Rozměry:  68.5 x 134 x 68 cm

-Hmotnost: 87 kg

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *