Výroba jukeboxů

Všechny jukeboxy si navrhujeme, vyvíjíme a vyrábíme sami. Naše jukeboxy prochází neustálým vývojem – začínali jsme na klasických „čistých“ jukeboxech, které uměly pouze přehrávat hudbu. V současné době jsou naše výrobky rozšířené o video modul a karaoke modul, dále připravujeme dotykové obrazovky, ukázky skladeb ve sluchátkách a hudební výstup 5+1.

 

Každý námi vyrobenémý jukebox je originál – každému jukeboxu se věnujeme individuálně, s přihlédnutím k potřebám zákazníka. V žádném případě se nesnažíme vytvořit velkovýrobnu jukeboxů – naše výrobní kapacita je maximálně 5ks za měsíc a rozšiřování výroby není v plánu. O to více dbáme na pečlivost a precizní zpracování – po dohodě jsme schopni vyrobit jakkoliv atypický jukebox hodící se právě do Vaší stylové provozovny.

Kvalitu a preciznost našich výrobků si můžete prohlédnout ve fotogalerii, případně Vás rádi osobně uvítáme v naší jukeboxové dílně v centru Brna. Pro vážné zájemce není problém zajistit osobní prezentaci s odborným výkladem a názornými ukázkami dílů z výroby.

Pokud máte zájem o výrobu jukeboxu na míru, zde popřemýšlejte o vhodné konfiguraci a kontaktujte nás na uvedeném čísle. V případě jakýkoliv jiných dotazů či podnětů nás také neváhejte kontaktovat – nebráníme se žádným inovacím a novým nápadům.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *